"Kiedy bóg drzwi zamyka to otwiera okno"

AKTUALNOści

UWAGA!
WAŻNA INFORMACJA!

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

     Informuję, że po uzyskaniu zgody organu prowadzącego oraz pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kraśniku, w dniach od 19 października do 20 października br. zostają zawieszone zajęcia stacjonarne dla oddziału 1uP+2uP Szkoły Podstawowej Specjalnej w Zespole Szkół Specjalnych im. Ks. J. Twardowskiego w Kraśniku.

    Zawieszenie zajęć zostaje wprowadzone ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, w związku z którą zdrowie uczniów może być zagrożone. 

    W wyżej wymienionym okresie wszystkie zajęcia we wskazanym oddziale odbywać się będą z wykorzystaniem metod
i technik na odległość.

 Wszystkie zajęcia w pozostałych oddziałach Szkoły Podstawowej Specjalnej oraz Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy jak również  w grupach rewalidacyjno-wychowawczych odbywać się będą w trybie stacjonarnym.

Proszę o zachowanie szczególnej ostrożności oraz przestrzeganie obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Anna Stolarska
dyrektor  szkoły

Zarządzenie Nr 25/2020

Materiały edukacyjne przygotowane przez Ministerstwo Zdrowia na temat bezpieczeństwa epidemicznego i zasad odbywania kwarantanny w związku z koronawirusem

UWAGA!
WAŻNA INFORMACJA!

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

       Informuję, że po uzyskaniu zgody organu prowadzącego oraz pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kraśniku, w dniach od 12 października do 16 października br. zajęcia stacjonarne w Zespole Szkół Specjalnych im. Ks. J. Twardowskiego w Kraśniku zostają zawieszone.

        Zawieszenie zajęć zostaje wprowadzone ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, w związku z którą zdrowie uczniów może być zagrożone. 

W wyżej wymienionym okresie wszystkie zajęcia odbywać się będą z wykorzystaniem metod i technik na odległość.

Proszę o zachowanie szczególnej ostrożności oraz przestrzeganie obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Anna Stolarska
dyrektor szkoły

Zarządzenie Dyrektora ZSS w sprawie zawieszenia zajęć .

"Pomarańczowa Siła"

Nasi uczniowie biorą udział w olimpijskiej edycji Ogólnopolskiego Programu „Pomarańczowa Siła” Fundacji ING Dzieciom. Celem programu jest zachęcanie dzieci z niepełnosprawnościami do uprawiania sportu. Nasza pomarańczowa drużyna świetnie się bawi i trenuje z wykorzystaniem sprzętu sportowego otrzymanego w ramach udziału w programie.

Procedury organizacji zajęć w Zespole Szkół Specjalnych im. Ks. Jana Twardowskiego w trakcie zagrożenia epidemiologicznego

List Starosty Kraśnickiego z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

boy, girl, hand in hand

Ankieta OT KOWR w Lublinie dla Rodziców dzieci uczęszczających do szkoły z klas I-V.

Szanowni Rodzice,dzieci uczęszczających do szkoły z klas I-V.

OT KOWR w Lublinie zwraca się z prośbą o wypełnienie ankiety elektronicznej oceniającej zrealizowane przez KOWR działania związane z promocją „Programu dla szkół” w roku szkolnym 2019/2020.  Ankieta jest anonimowa i będzie aktywna do 15 września br. Zależy nam na zebraniu jak największej liczby odpowiedzi.

http://www.programdlaszkol.org/aktualnosci/index/Program-dla-szkol-jak-oceniasz-jego-promocje/idn:21

 

Nauczanie zdalne

Szanowni Państwo, drodzy uczniowie!

Zgodnie z informacją Ministra Edukacji Narodowej
przekazaną w dniu 1 czerwca, kształcenie na odległość
zostaje przedłużone do dnia 26 czerwca,
czyli do końca roku szkolnego 2019/2020.

dribbble

Światowy Dzień Bez Tytoniu

Zdalna szkoła

 W ramach rządowego projektu pn. „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” nasi uczniowie otrzymali 2 laptopy, które szkoła otrzymała od Starostwa Powiatowego w Kraśniku. Kolejny szkoła zakupiła z własnego budżetu. Życzymy przyjemnej i efektywnej pracy. Mamy nadzieję, że komputery ułatwią i uatrakcyjnią naukę na odległość.

96545160_2628230530758812_5345196162624258048_o

"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą..."

Ks. Jan Twardowski

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status